درباره ما

 جرقه اوليه شكل گيري و راه اندازي سايت ياراپارت به سال هاي قبل برميگردد. زمانيكه در قسمت سفارشات و تأمين قطعات كارخانه تولید میلگرد مشغول به كار بوديم. امروز وقتي نحوه ارتباطات و راههاي دسترسي سريع به منابع تأمين كالا را با ساليان گذشته مقايسه ميكنيم نياز به تحولي در نحوه تأمين قطعات و كالاهاي صنعتي احساس ميكنيم.امروزه خريد قطعات مورد نياز صنايع از طريق استعلام گيري هاي وقت گير و كاغذبازي و بعضاً تشريفاتي به روش هاي سنتي دیگر پاسخگوي نياز صنايع در حال رقابت نيست.

 

شركت گسترش تجهيز يارا با برند تجاري ياراپارت و با هدف ايجاد تحول در زنجيره تأمين محصولات صنعتي با استفاده از راهكار b2b ( بيزينس to بيزينس) براي تسهيل و كمك به صنايع كشور در سال 1397 تأسيس گرديد.

راهكار b2b چيست؟

فروشگاه هايي كه به روش b2b كار ميكنند در واقع يك فروشگاه اينترنتي ساده نيستند. به بيان ساده b2b يعني جايي براي ايجاد ارتباط بدون واسطه بين خريداران و تأمين كنندگان اصلي.

برخي تفاوت هاي خريد سنتي و خريد به روش b2b:

روش b2b روش سنتي
ارسال استعلام از طرف خريدار و پاسخ استعلام و اطلاع رساني در كوتاهترين زمان ممكن به كمك IT انجام ميشود. دسترسي به چندين تأمين كننده و تبادل اطلاعات فني هزينه و زمان خريد را طولاني ميكند.
كارشناس فروش و پشتيباني ياراپارت تمام مراحل خريد از لحظه ارسال استعلام تا تحويل كالا به خريدار را پيگيري ميكند. نفر ساعت زيادي نياز دارد.
بررسي استعلام توسط كارشناس ياراپارت انجام ميشود و پاسخ استعلام ها در پنل خريداران ثبت ميشود. در حجم بالاي خريد امكان مقايسه صحيح و دقيق استعلام قيمت ها وجود ندارد.
آمار فروش موفق كالا و زمان پاسخ گويي باعث ايجاد رتبه بندي عادلانه تأمين كنندگان ميشود. رقابت بين منابع تأمين كننده شفاف نيست.

مزيت اصلي سايت ياراپارت نسبت به ساير تأمين كنندگان قطعات صنعتي در واقع ايجاد شفاف سازي و سرعت بخشي به فرآيند خريد صنايع و كمك به كاهش هزينه هاي خريد قطعات در صنعت ميباشد.

مجموعه مديريتي ياراپارت متشكل از كارشناسان فني و مجرب در زمينه تأمين قطعات صنعتي معتقد هستند كه همگام با كشورهاي پيشرفته در ايران ميتوان با نفوذ و گسترش تجارت الكترونيك در فرآيند خريد و اصلاح روش هاي سنتي خريد در جهت تحقق توليد اقتصادي در صنايع مختلف كشور گام برداشت.

 

شعار ما سرعت، تخصص، اعتماد میباشد و همواره به این اصل معتقدیم که تنها با صداقت و اعتماد متقابل میتوان به ادامه کار امیدوار بود.

 

ايميل ياراپارت:                               Info@yarapart.com

تلفن پشتیبانی و فروش:    159 داخلی 33334231-061

فكس:                                                     02189779424

تلفن همراه كارشناس فروش:                09167386884

 

Designed By Nonegar

http://www.npco.net